10. výjezd roku 2014 (cvičení)

Datum: 20.6.2014

Zásahová jednotka: Bříza Milan, Bříza Michal, Slunečko Jiří.

Technika použitá při zásahu: Tatra 148 CAS 32, použito 0 litrů vody.

Požár, průmyslové, zemědělské objekty, sklady, Kozojedy, požár a výbuch, sušárna chmele, vevnitř hodně lidí, pracuje tam 15 lidí.

(SMS systému KANGA+)


Vytisknout tento příspěvek Vytisknout tento příspěvek

1 komentář »

 1. 1

  mcharvat řekl(a),

  21. června 2014 @ 9:26

  Dne 20. 6. 2014 vyjela jednotka SDH Řevničov na pokyn KOPIS Kladno k požáru sušárny chmele v obci Kozojedy s technikou CAS 32 Tatra 148 s osádkou 1+2. Po příjezdu na místo zjištěno od velitele místní jednotky, která již na místě zasahovala, že se uvnitř budovy zasažené požárem a výbuchem nachází přibližně 15 osob, k sušení se používá, jako palivo lehký topný olej a na některých místech budovy je narušena její statika. Místní jednotka měla rovněž od PS 12 rozvinuté dopravní a útočné vedení ke vchodu se schodištěm do vyšších pater sušárny. Místní jednotce jsem nařídil vytvoření proudu k ochlazování nádrží s LTO. Naše jednotka započala ve dvoučlenném složení v dýchací technice průzkum budovy a vyhledávání uvězněných osob. Po příjezdu dalších jednotek, jednotka na pokyn velitele zásahu prováděla ve spolupráci s ostatními jednotkami záchranu a evakuaci zraněných osob z prostor sušárny a jejich předání na stanoviště ZZS. Jednotka spolupracovala s ZZS při stavění stanu pro zraněné osoby. Po ukončení zásahu jednotka odjela na pokyn velitele zásahu na základnu.

  http://rakovnicky.denik.cz/zpravy_region/po-vybuchu-uvnitr-zustali-lide-ven-je-vyprostili-hasici-20140622.html

  http://www.pozary.cz/clanek/88635-cviceni-slozek-izs-v-kozojedech-na-rakovnicku-proverilo-typovou-cinnost-v-trideni-ranenych/

Komentáře RSS · TrackBack URI

Napište komentář

Musíte být přihlášen, abyste mohl napsat komentář.