9., 10., 11. výjezd roku 2012

Datum: 27.10.2012

Zásahová jednotka: Bříza Milan, Bříza Michal, Charvát M., Slunečko Jiří, Štulík P.

Technika použitá při zásahu: Tatra 148 CAS 32, motorová řetězová pila Husqvarna – 55, použito 0 litrů vody.

Technická pomoc, odstraňování překážek, Kroučová, Řevničov směr Hříškov, u skladu CO, 5 popadaných stromů, těžce průjezdné, požár stromu ve vysokém napětí mezi obcemi Kroučová a Pochvalov.

(SMS systému KANGA+)


Vytisknout tento příspěvek Vytisknout tento příspěvek

1 komentář »

 1. 1

  mcharvat řekl(a),

  1. listopadu 2012 @ 11:52

  Jednotka vyjela na výzvu KOPIS k popadaným stromům na silnici z Řevničova směrem na Hříškov (Louny).
  Na místě již zasahovala jednotka HZS-Stochov, které jsme byli nápomocni v odklízení větví ze silnice popadaných vlivem povětrnostních vlivů-sněhu.
  Po zprůjezdnění silnice a domluvě velitele zásahu s operačním střediskem byla jednotka vyslána k další události.

  Na výzvu KOPIS a velitele zásahu HZS-Stochov jednotka pokračovala ve zprůjezdňování silnice z Řevničova směrem na Hříškov (Louny) od skladu CO-Kroučová po odbočku na Milý-Bor v úseku 5,5 km ve spolupráci s HZS-Stochov.
  Jednotka odstraňovala popadané větve a stromy s použitím motorové řetězové pily. Po setkání s HZS-Louny u odbočky na Milý-Bor a ukončení zásahu byla jednotka vyslána KOPIS k další události, tedy se nevracela na základnu.

  Jednotka byla vyslána KOPIS z předchozí události od odbočky na Milý-Bor k požáru stromu ve vysokém napětí u obce Pochvalov. Jízdu na místo události komplikovalo sněžení, náledí a popadané větve, které jednotka cestou odklízela. Po příjezdu na místo události byl zjištěn padlý strom o průměru cca 12 cm ve vysokém napětí, který již nehořel. Po domluvě s velitelem zásahu z HZS-Stochov, KOPIS a pracovníky rozvodných závodů jsme vyčkali na potvrzení o odpojení vysokého napětí a poté odstranily strom za použití motorové řetězové pily.
  Po ukončení zásahu jednotka odjela na základnu.

Komentáře RSS · TrackBack URI

Napište komentář

Musíte být přihlášen, abyste mohl napsat komentář.