12. výjezd roku 2014

Datum: 24.7.2014

Zásahová jednotka: Bříza Milan, Bříza Michal, Dyntar Lukáš, Nocar Tomáš, Rosenbaum Martin, Slunečko Jiří.

Technika použitá při zásahu: Tatra 148 CAS 32, použito 0 litrů vody, Škoda 706 RTHP CAS 25, použito 0 litrů vody.

Dopravní nehoda, vyproštění osob, Řevničov, oznamovatel volal, že se vyboural někde v lese, zmínil  Řevničov, pak hovor vypadnul.

(SMS systému KANGA+)


Vytisknout tento příspěvek Vytisknout tento příspěvek

1 komentář »

 1. 1

  mcharvat řekl(a),

  2. března 2015 @ 9:39

  Dne 24. 7. 2014 vyjela jednotka SDH Řevničov na pokyn KOPIS Kladno k dopravní nehodě v lese u Řevničova s CAS 25 Škoda RTHP s osádkou 1+2 a s CAS 32 Tatra 148 s osádkou 1+2. Bližší určení místa nehody nebylo možné upřesnit z důvodu přerušení spojení s oznamovatelem. Jednotka vyjela s CAS 32 Tatra148 po silnici 1/6 směrem na Nové Strašecí proti jednotce HZS stanice Stochov a s CAS 25 Škoda RTHP po silnici 1/16 směr Mšec proti jednotce HZS stanice Slaný. Jednotka jedoucí s CAS 32 se na konci obce Řevničov, setkala s vozidlem ZZS jedoucí od Nového Strašecí. Po obdržené informaci od ZZS, že v projetém úseku žádnou nehodu nenašli, se jednotka otočila a pokračovala spolu se ZZS ve směru po silnici 1/16 na obec Mšec. Po ujetí cca 5 km se jednotky setkaly s jednotkou HZS stanice Slaný, která rovněž žádnou dopravní nehodu nenalezla. Jednotky se opět rozdělili s tím, že naše vozidlo CAS 25 projede úsek směr Kalivody-Přerubenice-Bdín-Srbeč-Milý-Bor a po silnici Hříškov- Řevničov se vrátí směrem k Řevničovu. Zde jednotka prohledala úsek až k obci Hvížďalka.
  Jednotka s CAS 32 se vrátila k Řevničovu k odbočce na silnici směrem na obec Hříškov, proti směru jízdy jednotky s CAS 25. Po ujetí cca 5 km jednotka s CAS 32 nalezla havarované vozidlo zn. Opel. Pomocí radiostanice přes KOPIS Kladno bylo místo nehody upřesněno ostatním jednotkám a ZZS. Havarované vozilo, se nacházelo cca 4m od krajnice vozovky převrácené na levý bok vlevo našeho směru jízdy. Provedeným průzkumem vozidla a blízkého okolí, byla nalezena jedna osoba sedící na okraji zavazadlového prostoru havarovaného vozidla.
  Osoba byla při vědomí, schopna pohybu a komunikovala. Potvrdila, že ve vozidle nikdo jiný není. Jednotka přemístila osobu mimo havarované vozidlo a na vozidle provedla protipožární zabezpečení – odpojení a vyndání baterie. Po příjezdu ZZS byla osoba předána do její péče. Na místě nehody již byla přítomna jednotka HZS Slaný a po domluvě s velitelem zásahu se naše jednotka s oběma vozy vrátila na základnu.

Komentáře RSS · TrackBack URI

Napište komentář

Musíte být přihlášen, abyste mohl napsat komentář.